Świecowanie uszu

Serdecznie zapraszam

Naturalnie barbara krasowska Studio Dobrego Zdrowia

Poprawa krążenia krwi i limfy okolic ucha i zatok.

Relaks
i odprężenie

Metoda terapii naturalnej, mająca swoje źródło m.in. w kulturze chińskiej, tybetańskiej, egipskiej i Indian Amerykańskich. Obecnie stosowana na całym świecie. Działanie świecy oparte jest na podciśnieniu, wywołanym spalaniem świecy.

Świecowanie uszu

Metoda terapii naturalnej, mająca swoje źródło m.in. w kulturze chińskiej, tybetańskiej, egipskiej i Indian Amerykańskich. Obecnie stosowana na całym świecie. W czasie spalania świecy rozrzedzone zostaje powietrze w kanale słuchowym zewnętrznym na zasadzie tak zwanego efektu kominowego, dzięki czemu następuje oczyszczenie ucha z woskowiny i produktów wydzielania gruczołów łojowych. Prąd powietrza krążąc dostarcza stężoną parę wzbogaconą leczniczymi, ziołowymi olejkami eterycznymi do wewnątrz ucha, jednocześnie wyciąga osady i zanieczyszczenia z ucha i ogrzewa je od środka. Ciepło rozszerza naczynia krwionośne, poprawiając krążenie krwi i limfy okolic ucha i zatok, co wzmacnia system immunologiczny.

Dodatkową zaletą jest przyjemny relaks. Świecowanie uszu jest szczególnie pomocne w następujących sytuacjach: usuwanie nadmiaru woskowiny z uszu, zaburzenia ostrości słuchu, szumy uszne, dzwonienie w uszach, schorzenia i stany zapalne uszu, gardła, nosa i migdałków, częste przeziębienia, spadek odporności, zapalenia zatok, samoistne bóle głowy, migreny, nadmierna pobudliwość nerwowa, zaburzenia snu, rozładowanie stresu i napięcia, relaks i odprężenie.

Zapraszam do mojego studia na:

Jogę dla dorosłych i dzieci, Jogę dla kobiet w ciąży, Świecowanie uszu, Dźwiękoterapię, Reiki, Reset, Doradztwo żywieniowe matabolic balance ®

Kontakt

NIP: 9261360914
REGON: 532232371
mobile: + 48 607 886 060

Adres

ul. Wygonowa 81 lok 10
45-402 Opole

Pin It on Pinterest

Share This