RESET

Serdecznie zapraszam

Naturalnie barbara krasowska Studio Dobrego Zdrowia

Reset -Energetyczny system wybalansowania stawu skroniowo – żuchwowego.

Głębokie 
Rozluźnienie

Bardzo często przyczyną napięcia i dolegliwości bólów głowy, karku, lędźwi, bezsenności i problemów trawiennych jest długotrwały stres i życie w ciągłym biegu.

Reset

Szczęka akumuluje emocje i magazynuje napięcia wywołane codziennymi czynnościami. RESET – Rafferty Energy System of Easing TMJ (temporomandibular joint) – Energetyczny system wybalansowania (wyrównania) stawu skroniowo – żuchwowego stworzony w 1995 r przez Phillipa Rafferty – kinezjologa i twórcę kinergetyki. Kinergetyka jest bezbolesną i bezmanipulacyjną metodą usuwania stresu i wspomagania całego ciała. Jedynym stosowanym tu środkiem jest energia płynąca przez dłonie do organu, gruczołu, mięśnia, który pozostaje w nierównowadze. Poprzez sprawdzanie napięcia mięśni i zastosowania metody wybalansowania, ciało pokazuje, gdzie znajdują się zakłócenia równowagi energetycznej, i w które miejsca należy skierować energię.

Zabieg bardzo przyjemny, daje głębokie rozluźnienie i uwolnienie od stresu mięśni i nerwów. Wraca równowaga pomiędzy mięśniami i szkieletem.

Zapraszam do mojego studia na:

Jogę dla dorosłych i dzieci, Jogę dla kobiet w ciąży, Świecowanie uszu, Dźwiękoterapię, Reiki, Reset, Doradztwo żywieniowe matabolic balance ®

Kontakt

NIP: 9261360914
REGON: 532232371
mobile: + 48 607 886 060

Adres

ul. Wygonowa 81 lok 10
45-402 Opole

Pin It on Pinterest

Share This