REIKI

Serdecznie zapraszam

Naturalnie barbara krasowska Studio Dobrego Zdrowia

Tradycja Reiki liczy 2500 lat.

Równowaga
i harmonia

Co to jest REIKI? Reiki jest japońskim słowem, które oznacza wszechogarniającą i wszystko przenikającą Uniwersalną Energię Życia.

Reiki

Rei to uniwersalność i bezgraniczny aspekt energii a Ki to witalność, siła życiowa. To nie tylko określenie UEŻ , ale też nazwa całościowej terapii zaliczanej do uzdrawiania duchowego. Tradycja Reiki liczy 2500 lat.
Organizm to nie tylko ciało fizyczne. To istota energetyczna oddziałująca na otoczenie. Do tego dochodzi świadomość, umysł i nasze zmysły, które nie są w stanie objąć wszystkiego co nas otacza.
Chcąc czy nie, na co dzień doświadczamy tej energii. Dostajemy ją wraz z przyjściem na świat. A fenomen jej uniwersalności polega na przyjęciu do wiadomości, zaakceptowaniu tego i otworzeniu się na jej możliwości uzdrawiania aby świadomie przeżyć działanie czegoś czego nie widzimy. Dlatego, żeby wziąć odpowiedzialność za własne zdrowie, tak ważne jest dbanie o własne ciało, akceptacja ducha i energii życiowej. Energia metodą Reiki przekazywana jest drugiej osobie poprzez nakładanie rąk w odpowiednie części ciała. Reiki nie zawsze wymaga bezpośredniego dotyku, a „zabieg” przeprowadzany jest w pełnym ubraniu. Idea Reiki to powrót do natury poprzez ukierunkowanie przepływu energii i odblokowania napięcia emocjonalnego. Reiki promuje harmonię i równowagę wewnętrzną i zewnętrzną.

Zapraszam do mojego studia na:

Jogę dla dorosłych i dzieci, Jogę dla kobiet w ciąży, Świecowanie uszu, Dźwiękoterapię, Reiki, Reset, Doradztwo żywieniowe matabolic balance ®

Kontakt

NIP: 9261360914
REGON: 532232371
mobile: + 48 607 886 060

Adres

ul. Wygonowa 81 lok 10
45-402 Opole

Pin It on Pinterest

Share This