metabolic balance ®

Serdecznie zapraszam

Naturalnie barbara krasowska Studio Dobrego Zdrowia

Indywidualnie skrojony program żywienia

Regulacja
metabolizmu

Próbowałeś już różnych diet. Jesteś po wizytach u dietetyków, lekarzy, i nadal nie odczuwasz poprawy komfortu życia. Ciągle jednak zdajesz sobie sprawę, że zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych i utrata zbędnych kg to jedyna słuszna droga do poprawy Twojego zdrowia.

oferta metabolic balance ®

Chcesz zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe i kształtować nowy moralny kręgosłup żywieniowy? Masz wysoką motywację i wiesz, że to jedyny właściwy kierunek , to jest to jest to Program dla Ciebie. Twój plan metabolic balance® to indywidualnie skrojony program żywienia. Powstaje na podstawie wyników badań laboratoryjnych twojej krwi by dopasować chemię pokarmu z chemią Twojego organizmu. W efekcie metabolizm zostaje wyregulowany, a Ty w końcu właściwie odżywiony. Bez zaśmiecania ciała nieprzyswojonymi odpadami metabolicznymi, które prowadzą do nadwagi, przedwczesnego i przyspieszonego starzenia, permanentnego zmęczenia i wielu chorób cywilizacyjnych, leczonych farmakologią, która dodatkowo Cię osłabia. Większość z naszych pacjentów cieszy się lepszymi wynikami i odstawieniem przyjmowanych latami leków.

W cenie 2500 zł zapewniam 10 wizyt, wsparcie i opiekę podczas wdrażania zasad, pomoc w zakupach i w sporządzaniu smacznych posiłków (zaleconych ściśle wg listy produktów sporządzonej tylko dla Ciebie – na podstawie parametrów badań krwi ) oraz utrwalaniu nabytych dobrych nawyków.

Czas jest ustalany indywidualnie w zależności od Twojej motywacji, przestrzegania zaleceń, wymarzonej utraty wagi i poprawy stanu Twojego zdrowia oraz samopoczucia. Gwarantuję, że będę dla Ciebie podporą i razem osiągniemy wiele korzyści nie rezygnując wcale z przyjemności jedzenia. To wędrówka , podczas której nauczysz się dostrzegać, że to Ty jesteś tu najważniejszy. Zaczniesz na nowo Cieszyć się smakiem i odkrywaniem swoich możliwości. Z czasem odnajdziesz Siebie.

 

Zapraszam do mojego studia na:

Jogę dla dorosłych i dzieci, Jogę dla kobiet w ciąży, Świecowanie uszu, Dźwiękoterapię, Reiki, Reset, Doradztwo żywieniowe matabolic balance ®

Kontakt

NIP: 9261360914
REGON: 532232371
mobile: + 48 607 886 060

Adres

ul. Wygonowa 81 lok 10
45-402 Opole

Pin It on Pinterest

Share This