Wiele osób pyta mnie jakiego rodzaju jogę praktykuję. Moja joga oparta jest na moim własnym doświadczeniu. Jest niedefiniowalna i elastyczna. Tak jak sufizm uniwersalny – ruch, który nie jest żadną religią, który nie dogmatyzuje, nie zaszufladkowuje, nie schematyzuje, a poprzez bardzo uniwersalny przekaz mistyczny pokazuje drogę, którą dobrze byłoby podążać aby osiągnąć harmonię między światem zewnętrznym a wewnętrznym. W związku z tym chciałam Was serdecznie zachęcić do przeczytania książki Macieja Wieloboba – Uważność w praktyce. Po jej lekturze, utwierdziłam się, że podążam dobrą drogą, czego życzę wszystkim. Nie jest to łatwe zadanie. Ale dla człowieka, który odczuwa zmęczenie, cierpienie i ciężar życia jest jak drogowskaz. I za tym drogowskazem staram się iść, szukając własnej ścieżki. 

 

Pracuję z ciałem fizycznym, aby je wzmacniać i uelastyczniać, budować jego większą świadomość i kochać bezwarunkowo, żeby mi dobrze służyło jeszcze przez wiele lat Jest to praca dająca dość szybkie i widoczne efekty w sferze fizycznej. Pracuję również z moim umysłem. Jest to o wiele trudniejsze zadanie. Poprzez oddech, techniki uważnościowe, wizualizacyjne i medytacyjne lepiej radzę sobie z przeciwnościami, które stają mi na drodze. Nie jest to jeszcze doskonałe ale jak mówi przysłowie „ Nie musisz być świetny żeby wystartować, ale musisz wystartować żeby być świetnym” Książkę Maćka czyta się doskonale. Napisana jest bardzo zrozumiałym językiem.

Opisane techniki są do zastosowania zarówno przez początkujących jak i dla zaawansowanych chcących ugruntować swoją wiedzę na ten temat. A oprócz tego naturalnie zapraszam na swoje zajęcia i wspólne doświadczanie.

Zapraszam do mojego studia na:

Jogę dla dorosłych i dzieci, Jogę dla kobiet w ciąży, Świecowanie uszu, Dźwiękoterapię, Reiki, Reset, Doradztwo żywieniowe matabolic balance ®

Adres

ul. Wygonowa 81 lok 10
45-402 Opole

Kontakt

NIP: 9261360914
REGON: 532232371
mobile: + 48 607 886 060

Pin It on Pinterest

Share This