Joga dla dorosłych i kobiet w ciąży
Serdecznie zapraszam
Naturalnie barbara krasowska Studio Dobrego Zdrowia
Dostosowanie do Twoich indywidualnych możliwości
Zdrowie
i spokój umysłu

Joga dla dorosłych i kobiet w ciąży – oferta przeznaczona głównie dla osób będących na początku swojej ścieżki jogi. Joga to temat rzeka, wskażę jednak jak zacząć i iść dalej.

Indywidualne zajęcia jogi

Nauka asan (postaw jogi) dostosowana jest do Twoich indywidualnych możliwości i predyspozycji fizycznych ze szczególnym uwzględnieniem istniejących dolegliwości. Asany, mają olbrzymi potencjał zmieniania wzorców zachowań praktykującego, co z kolei ma przełożenie na strukturę umysłu. Aby cieszyć się dobrym zdrowiem wszystkie układy w ciele powinny pracować prawidłowo i współdziałać ze sobą. To jest zadanie i wyzwanie dla każdego, kto chce cieszyć się dobrym samopoczuciem , radością ze zdrowia fizycznego, psychicznego i spokoju umysłu. Poznasz jak stopniowo aktywować całe swoje ciało, od ciała zewnętrznego do wewnętrznego, gdzie z czasem odnajdziesz ukrytą energię swej istoty. Nauczysz się analizować ruchy swojego ciała, zmierzysz się z własną siłą woli, aby w miarę praktyki wzbogacać swoje życie, czyniąc je pozytywnym i nadając mu głębsze znaczenie. Po zajęciach sprawię, że głęboko się zrelaksujesz i rozluźnisz, stosując trening autogenny Schulza oraz wizualizację.

Zapraszam do mojego studia na:
Jogę dla dorosłych i dzieci, Jogę dla kobiet w ciąży, Świecowanie uszu, Dźwiękoterapię, Reiki, Reset, Doradztwo żywieniowe matabolic balance ®
Kontakt
NIP: 9261360914
REGON: 532232371
mobile: + 48 607 886 060
Adres
ul. Wygonowa 81 lok 10
45-402 Opole

Pin It on Pinterest

Share This