Misy i gong
Serdecznie zapraszam
Naturalnie barbara krasowska Studio Dobrego Zdrowia
Masaż dźwiękami mis terapeutycznych oraz koncerty relaksacyjne i rytuały oczyszczające.
Gong
i misy
Dźwięk i wibracje poruszą dogłębnie Twoje ciało i zmysły. Uspokoisz zabiegany umysł i głęboko się zrelaksujesz. Sprawię, że odbędziesz podróż w niezapomniany świat pierwotnych dźwięków, które zwiększają siły witalne, uwalniają od lęków, budzą wiarę w siebie, rozbudzają intuicję, wyzwalają twórcze inspiracje.

Terapia Dźwiękiem – misy i gong

Gong jest instrumentem archaicznym o ponad 4 tysięcznej tradycji i od tego czasu znana jest metoda terapeutycznego wykorzystania dźwięku zarówno mis jak i gongu.

Do Europy w latach 90-tych przywiózł ja niemiecki inżynier Peter Hess. Gong należy do grupy instrumentów idiofonicznych, czyli samodźwięczących. Według Tybetańczyków odpowiednio dobrany dźwięk ma właściwości lecznicze. Wytwarzane dźwięki i wibracje wprowadzają ciało, duszę i umysł w harmonię.

Terapia dźwiękiem, czy też inaczej dźwiękowa medytacja wzmacnia witalność, odpręża i rozluźnia, działa regenerująco na organizm. Daje wrażenie oczyszczenia i optymistycznego spojrzenia na świat, czucie lekkości i radości. Polecana szczególnie wszystkim tym, którzy chcą uwolnić się od natłoku myśli, odreagować stresy i problemy dnia codziennego, oraz tym wszystkim, którzy czuja się zmęczeni i zagubieni. Misy są starannie wytworzone według tradycyjnych indyjskich receptur i selekcjonowane pod względem częstotliwości przez doświadczonych specjalistów, oznaczone atestem Peter Hess® Therapieklangschale – professional therapeutic quality. Masaż misami przyniesie rozluźnienie, uwolni od wewnętrznych blokad i napięć. Poczujesz się dogłębnie zregenerowany.

Zapraszam do mojego studia na:
Jogę dla dorosłych i dzieci, Jogę dla kobiet w ciąży, Świecowanie uszu, Dźwiękoterapię, Reiki, Reset, Doradztwo żywieniowe matabolic balance ®
Kontakt
NIP: 9261360914
REGON: 532232371
mobile: + 48 607 886 060
Adres
ul. Wygonowa 81 lok 10
45-402 Opole

Pin It on Pinterest

Share This